Neohodnotené

Anticelulitídne zábaly - Formovanie postavy do plaviek

Naučíte sa
1. Celotelový peeling
2. Lymfodrenážnu masáž
3. Samotnú intenzívnu masáž na odstránenie celulitídy a tuku z obtiažnych partií
4. Vyprázdnenie lamfatických uzlín
5. Anticelulitídny zábal
 

Hlavným cieľom a účinkom tejto masáže je zoštíhlenie, detoxikácia a posilnenie problémových partií tela. Súčasťou procedúry je peeling, pomocou ktorého sa zbavíte odumretých povrchových buniek a pokožka ostane príjemne hebká, odľahčená a oživená. Ďalej nasledujú špeciálne hmaty, ktorými sa sústreďujeme na problematické partie a zábal.

Výsledným efektom formovania postavy masážou je zoštíhlenie o 2-7 cm u niekoho aj viac (sú bežné prípady 12- 15 cm - je to individuálne) najmä v oblasti pásu, bokov, stehien a lýtok. Taktiež nastáva úbytok na váhe, pomocou odstránenia prebytočnej tekutiny počas zábalu.

Po tejto technike sa nedostavuje jojo-efekt t. j. navrátenie pôvodného stavu!!!

Masážou pôsobíme na krvný obeh - odplavovanie škodlivých toxických látok, zlepšíme metabolizmus. Použitím špeciálneho masážneho prostriedku zostane koža hydratovaná, príjemná, vláčna. Má pozitívne účinky na celulitídu - pôsobením masážnych hmatov presne zoradených v tejto technike s kombináciou špeciálnych masážnych prostriedkov sa pôsobí na lymfatický obeh, podkožné tukové tkanivo a tým sa dosahujú veľmi dobré výsledky v boji proti celulitíde.

Lektor: Bc. Aleš Kristiník, Dis.Art.

Trvanie kurzu: 2 dni

Dátum
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku
€200
Kategória: Doplnkové kurzy