Neohodnotené

Maderoterapia Tvárová 5.2.a 5.3. 2023


Lektor: Daniela Horiková
Dátum: 8.1. 2023, 5.2. 2023, 5.3. 2023
 

Maderoterapia na vypnutie pokožky

je najúčinnejšia metóda proti celulitíde, spočíva v aplikácii pomocou drevených valčekov. Metóda sa používa na celulitídu, vypnutie a tvarovanie pokožky, zbavuje telo nadbytočnej vody, tým aj zmierňuje opuchy, rozprúdi lymfatický systém, naštartuje metabolizmus, zbaví telo toxínov, nadvihne zadok. Je to zdraviu prospešná neinvazívna metóda.

Valčeková maderoterapia sa robí rovnomernými rytmickými pohybmi s cieľom stimulovať prietok lymfy, čím sa dosahuje špecifická lymfodrenáž. Týmto sa zároveň aktivuje metabolizmus a organizmus rýchlejšie pracuje a odstraňuje tukové vrstvy, toxíny a celulitídu. Prvé výsledky sú viditelné už po 5.-6. procedúrach, pričom je to veľmi individuálne a závisí to od stupňa celulitidy.

Pri masáži sa najčastejšie používa špeciálny škoricový masážny olej, ale nie je predpísaný.

Masáž drevenými valčekmi je vhodná na uvoľnenie svalov po únave, na odstránenie fyzickej nerovnováhy a napomáha odstráneniu toxínov, laktátov z tela, ktoré vznikajú nezdravými životnými návykmi, nekvalitným stravovaním a nedostatočným pohybom. Je vhodná aj ako celotelová relaxačná a regeneračná masáž. ktorého funkcia v našom tele je vylučovanie toxických látok.

Maderoterapia sa využíva na:

  • zmiernenie celulitídy
  • stimuláciu lymfatického systému
  • detoxikáciu organizmu
Dátum
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
8.1.2023 5.2.2023 5.3.2023 Zvoľte variant
€200
Kategória: Doplnkové kurzy
Cytomasáž
Novinka
Späť do obchodu