Lashlifting - trvalá na riasy

Informácie o kurze

Trvalá na mihalnice - je natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a prí-ťažlivejší vzhľad. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne 3 mesiacov.

Dokonale upravené mihalnice sú základ pre efektne pôsobiace oči. Ak vás už unavujú klieštiky na mihalnice a umelým trsom neholdujete, skúste trvalú. Chemické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako aj na dlhé mihalnice. Efekt je výrazný pri dlhých, aj krátkych riasach. Aplikácia je nenáročná, je podobná ako u vlasovej trvalej.

Riasy sa natočia na mini natáčky, ktoré ich prehnú a zvýraznia prirodzenú líniu mihalníc. Následne sa nanesie gél a neutralizačná tekutina, ktoré musia pôsobiť niekoľko minút. Výsledný efekt vydrží dva až tri mesiace. Aj trvalá na riasy je len chemikália, no nemusíte mať obavy. Prípravky používané pri trvalej sú šetrné a riasy by nemali poškodiť. Navyše, tak ako vlasy, aj riasy vypadávajú a nové dorastajú. O následnej starostlivosti Vás podrobne informujeme. Odporúča sa však po zákroku s mihalnicami opatrne manipulovať, inak sa môžu polámať. Takto upravené riasy sú dostatočne výrazné aj bez použitia špirály.

  • potrebné zaobstarať si modelku
  • materiál na nácvik je v cene kurzu
  • kurz trvá v čase od 9:00 hod. – do 13:00 hod.
Dátum
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
30.10. 2019 o 14 hod.
€45
Kategória: Kozmetické